SILTAC EC 10 mL

Prekės kodas: SILTAC10
Ar turime: Sandėlyje

Kaina: 8,19Eur

SILTAC EC 10 mL

PASKIRTIS: Vaismedžiams, uogakrūmiams, uogienojams, daržovėms, dekoratyviniams augalams, javams bei kambarinėms gėlėms kenkiančių smulkių vabzdžių bei erkių kontrolei.

KITOS SAVYBĖS: Didina augalų atsparumą stresinėms situacijoms: sausroms, šalnoms, dirvožemio druskingumo ar užterštumo sunkiaisiais metalais padidėjimui.

PANAUDOJIMO SRITYS IR KIEKIAI: 

  • individualiam naudojimui (10 mL; 6,5-10 L purškiamojo tirpalo paruošti).

   Preparatas pasižymi dideliu efektyvumu kontroliuojant amarus, voratinklines erkes, skydamarius – jo veiksmingumas atitinka konvencinių pesticidų efektyvumą, o kai kuriais atvejais – ir aukštesnis (85-95%).

Preparatas efektyviai naikina:

amarus

 
                gumbadares erkes
voratinklines erkes     blakutes
skydamarius     baltasparnius
miltuotuosius skydamarius     tripsus

 

Priešingai tradiciniams pesticidams, SILTAC® veikia tik mechaniškai. Tai novatoriškas, pasižymintis mechaniniu poveikiu, preparatas – vertinga alternatyva įprastinėms cheminėms augalų apsaugos priemonėms. Po apruošimo preparatas lengvai pasklinda ant lapų/stiebų ir kartu padengia besimaitinančius kenkėjus. Susiformavusi trimatė struktūra, sulaiko (imobilizuoja) kenkėjus ir blokuoja jų fizines funkcijas. Rezultatas – vabzdžiai nustoja maitintis ir žūva dėl išsekimo. 

Dėl mechaninio poveikio mechanizmo, kenkėjai neįgauna atsparumo preparatui.

Preparatas gali būti kombinuojamas su augalų priežiūros priemonėmis: insekticidais, akaricidais, fungicidais, purškiamomis trąšomis.

  

SILTAC® sudėtyje nėra jokių veikliųjų medžiagų, esančių tradiciniuose augalų apsaugos produktuose, todėl karencijos laikotarpis nenurodomas, o pesticidų likučiai – nekontroliuojami: tiesiog, praėjus kelioms valandoms po purškimo, vaisius ir daržoves galima naudoti maistui, kai jos gerai nuplaunamos.

 

Vienos pakuotės (10 mL) užtenka paruošti 6,5-10 L darbinio tirpalo.

Parduodamas: "ŽALIA STOTELĖ" parduotuvėse.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: