Mechaniniai, žirklinio tipo spąstai kurmių gaudymui

Prekės kodas: KK400190
Ar turime: Sandėlyje

Kaina: 4,60Eur

Mechaniniai, žirklinio tipo spąstai kurmių gaudymui

Mechaniniai, žirklinio tipo spąstai kurmių gaudymui. Tai spąstai, išlaikę laiko išbandymus ir išlikę rinkoje, kaip efektyvi ir patikima kurmių gaudymo priemonė. Metaliniai, daugkartinio naudojimo. Šiems spąstams pirmenybę pasaulyje teikia profesionalūs kurmių kontrolės specialistai – teisingai užtaisyti ir pastatyti jie retai nesugauna kenkėju tapusio kurmio. Tinka daržų, gėlynų ir panašių vietų, kuriose kurmiai nepageidaujami, apsaugai.

Naudojimas. Naujus spąstus prieš naudojimą reiktų gerai nuplauti ir 2-3 paras palaikyti apibertus žemėmis. Dirbdami naudokite sodo darbams skirtas gumines pirštines.

Spąstai statomi į aktyvų horizontalų urvą. Paprasčiausias būdas nustatyti ar urvas aktyviai naudojamas – užmindyti matomą kurmio iškeltą viršutinį dirvožemio sluoksnį. Po paros-dviejų patikrinti. Urvai, kuriais kurmis judėjo, bus atstatyti.

Naudodami kastuvą atkaskite urvą. Išvalykite užbyrėjusias žemes. Užtaisykite spąstus: 1) suspauskite spąstų rankenas; 2) fiksuojančiąją svirtelę pasukite, kad jinai laikytų suspaustas rankenas ir sujunkite su fiksatoriumi. Įstatykite užtaisytus spąstus į atkastą urvo dalį. Pastatytus spąstus kruopščiai uždenkite plona velėna, puriomis žemėmis ar kibiru, kad šviesa nepatektų į urvą. Tikrinkite kas parą.

DĖMESIO: atminkite, kad kurmių spąstuose naudojamos stiprios spyruoklės. ELGTIS ATSARGIAI. SAUGOTI NUO VAIKŲ IR NEKONTROLIUOJAMŲ GYVŪNŲ.

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą: